Serwisant Cyfrowych Urządzeń Biurowych

 Wymagania

  • wykształcenie min średnie techniczne (preferowany kierunek informatyka)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • prawo jazdy kat. B
  • zdolności interpersonalne (praca z Klientem)

Zakres obowiązków

  • instalacja, konfiguracja i naprawa peryferyjnych urządzeń cyfrowych i oprogramowania

Oferujemy

  • stabilną pracą w miłym zespole
  • pracę z najnowocześniejszymi urządzeniami drukującymi
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • profesjonalne szkolenia w Xerox
  • rozwój zawodowy

Przedstawiciel Handlowy

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży rozwiązań biurowych
  • własny samochód osobowy

  • aktywna sprzedaż systemów cyfrowych i oprogramowania

Oferujemy

  • elastyczne warunki zatrudnienia